Персональний прогноз на 2023 рік

Успіх будь-якої справи залежить від моменту реалізації. І якщо вибрати невідповідний момент, то в 2023 році існує висока ймовірність витратити багато енергії та ресурсів на марну боротьбу.
Маючи уявлення про те, що вже оцифровано в майбутньому, можна коригувати характер своїх дій, підлаштовуватися під ситуацію та обертати обставини собі на користь. Тож вартує користуватись підказками чисел та символів.
Щоб бути готовими до 2023 року, ви можете самостійно зробити персональний прогноз на 2023 рік за датою народження.
Для розрахунку індивідуальної цифри 2023 року необхідно записати число, місяць та рік свого народження, а тоді додати число року 2023, тобто 7. Якщо при додаванні виходить двозначне число, то цифри з цього числа також необхідно скласти, щоб вийшло від 1 до 9.
Наприклад:
07/08/1979
7+8+1+9+7+9=41 4+1=5️⃣
5+7=12 1+2=3️⃣
Персональна цифра 2023 року 3️⃣.
Кожна персональна цифра несе свій спектр енергії та має певне навантаження на долю людини.
Значення цифр:
1️⃣ Одиниця
Свобода, самостійність та незалежність.
Для людини період під цією цифрою, знаменується винахідливістю та можливістю вдало керувати іншими людьми. Час пізнання методом «проб і помилок» на власному досвіді.
Рішучість в діях увінчається результатом, як в самостійному плаванні так і в команді.
В 2023 році можете тягнути одіяло на себе як в трудовій діяльності так і в особистому житті.
2️⃣ Двійка
Гарантує романтику та вишуканість періоду, чому сприятиме великодушність проявів. Інтуїція дозволить уникнути багатьох життєвих труднощів. На відміну від загальних рекомендацій усамітнення, Вам сприятлива реалізація в гармонійному колективі. Розважливість та збалансованість знайде найкращу форму досягнення навіть в найскладніших ситуаціях.
3️⃣ Трійка
Дарує життєрадісний та плідний період. Відмічайте свої імпульси до творчого прояву. В 2023 році Ви, як Світлячки притягуватимете на своє Світло. Яскраве життя вам забезпечене. А також це буде цікавий період пошуку партнера, який прийматиме Вас в повноті проявів, та завершиться пізнанням Себе і навіть знайомством з Собою Істинною.
4️⃣ Четвірка
Період праці та напрацювання своїх принципів. Ваш девіз на 2023 рік – цілей домагаються наполегливою працею. Робота над собою, усамітнення дадуть чудові результати в розширенні світогляду та формуванні процесу мислення, що дозволить вибудувати чіткі алгоритми для розвитку та процвітання. Це найкращий час, щоб присвятити навчанню.
5️⃣ П’ятірка
Забезпечить період року неймовірно потужною енергією. Сидіти на місці не вдасться. Рух, реалізація, пошук чогось нового будуть гнати Вас вперед ввесь 2023 рік. Через такі метання можуть руйнуватись відносини, та пам’ятайте, що істинне зруйнувати неможливо, а все штучне відпускайте з легкістю.
6️⃣ Шістірка
Час альтруїзму та самопожертви. Пізнання щирої та безумовної Любові, поняття Вірності та Віри. Жертвування своїми інтересами заради вищого блага охарактеризує Ваш 2023 рік. Проживання в ДоВірі дозволить узріти всю витонченість та геніальність Божого Задуму.
Вам випала честь бути Руками Бога.
7️⃣ Сімірка
Зобов’язує Вас стати в 2023 році провідником, вчителем, наставником та мудрим радником. Ерудиція винахідливість та логічне мислення дозволять вам з легкістю це зробити. Творити великі речі – це про Вас. Богиня Сва, Слава освічує ваш шлях та направляє Ваші стопи.
8️⃣ Вісьмірка
Дарує природне чуття, інтуїцію та завзятість. Проявляйте лідерство, активно творіть Реальність, бо Ваше вміле управління процесами, навіть якщо все почало руйнуватися, не дозволить допустити повного краху. На Вас вся надія в кризових ситуаціях. Ви точно знаєте, що потрібно виправити, щоб стабілізувати та внормувати процеси. За це вас чекають в 2023 році комфортні відносини в Любові та розумінні.
9️⃣ Дев’ятка
Відкриє Вам потік процвітання. Вам доступна така магія в 2023 році, що все, чим Ви починаєте щиро захоплюватися, маєте можливість легко перетворити на джерело прибутку. Рік батьківства. Тож усамітнення теж не про Вас. Даруючи своєму партнеру найщиріші почуття, які є всередині, Ви формуєте найміцніший фундамент внутрішньої опори Вашого Світу.
Прийдешній 2023 рік буде чудовим шансом присвятити час Собі, прислухатися до Себе, до своїх бажань, відчути Істинні пориви. Вивчайте, пізнавайте, досліджуйте з інтересу, і Життя відкриє Вам повноту в яскравості проЯву.

Автор записи: Алина Михайлё

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.