ТИ – ЖИВЕ ЧУДО

Продовження Живого Бога на Землі у фізичному Тілі. Ми живемо в ньому, а він живе в нас як частинка єдиної Всесвітньої Свідомості.
Тіло людини є одухотвореним, оцифрованим Богом або Свідомістю у вигляді матерії. Він укладає себе у цю форму, щоб відтворювати, проявляти, відчувати і почути.
Духовна Сила, якою є Свідомість, здатна самоусвідомитись завдяки фізичному тілу.
Колись свідомість тільки починала свій розвиток і вчилася жити в клітині, дихати, рухатися… У цей момент вона була тотально у процесі усвідомлення.
Так і людина, вивчаючи щось нове для себе, є в абсолютній присутності зараз і тут. Але як тільки вона закріплює нову навичку і доводить її до автоматизму, це стає оцифрованою свідомістю, програмним забезпеченням.
Оцифрована свідомість функціонує на рівні клітин, м’язів та всього тіла. Щомиті в ньому відбувається незліченна кількість неусвідомлюваних автоматичних процесів.
Автоматизм на рівні біохімії призвів до втрати усвідомленого зв’язку з нашим тілом.
Рефлекторна реакція тіла на ті чи інші події визначає те, що відбуватиметься з нашою гормональною системою.
Гормональна система, у свою чергу, детермінує стан і визначає скільки у нас буде енергії, дофамінів, ендорфінів та інших гормонів, від яких залежить те, як ми почуватимемося.
Виходить так, що наше минуле, оцифроване в ДНК, травмуючий життєвий досвід з минулого вже визначив те, що зараз з нами відбувається і ми безсилі щось зробити?
Так, але і не так.
Спостерігаючи усвідомлено за своїм станом зараз, ви можете регулювати те, як ви почуватиметеся наступної миті. Тіло стане досконалим інструментом для щасливого життя, коли ви навчитеся ним віртуозно управляти.
Цього можна досягти лише встановивши справжній контакт із ним, прибравши енерго-інформаційні нашарування на рівні досвіду родової системи, Душі, поточного життя, та з’єднавшись зі своєю суттю, Істинною Свідомістю.
Ми народжені, щоб активувати свого внутрішнього Бога – того, хто втілився та реалізує себе у матеріальному світі. Перебуваючи в цій матриці, його свідомість набуває еволюційного досвіду, розкриваючи божественну суть першоджерела.
Якби ми усвідомили, як усередині нас все влаштовано, як функціонують нервова, гормональна, кровоносна та інші системи, то ми б перестали недооцінювати себе! Це можна порівняти з суперсучасною фабрикою або неймовірно дорогою нанотехнологією. І все це під божественним керівництвом.
Побачивши хоч раз живі процеси всередині свого фізичного тіла, ми б зрозуміли, яким ЧУДОМ воно є і саме з цього моменту життя стало б ще ціннішим.
Зверніть увагу на своє дихання, на звуки навколо та свої відчуття, відчуйте енергію у тілі. Усвідомте простір, у якому ви знаходитесь.
Ви тут чи в якомусь іншому місці?
Чим із перерахованого ви можете керувати?
Людина – це високотехнологічний завод з виробництва думок, ідей, емоцій та почуттів у вигляді енергії, яка розподіляється по всьому тілу.
Ми нескінченно можемо розвиватися духовно, культивуючи в собі сміливість, чесність, гумор, свободу, щирість… Але якщо наше фізичне тіло захаращене старим, не прожитим досвідом і емоціями, то цим чеснотам буде важко проявитися.
Як машина потребує СТО, так і наше тіло в очищенні та правильних налаштуваннях.
Тіло – це біоносій, енергоінформаційний конструкт, в ДНК якого зберігається весь досвід родової системи і Душі, в клітинній пам’яті – досвід поточного життя.
Звільняючи фізичне тіло від непотрібного мотлоху, ми функціонуємо як єдиний живий організм, де Душа і Тіло взаємодіють в унісон, дозволяючи проявитися божественній свідомості.

Автор записи: Алина Михайлё

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.